شیائومی Redmi 5A با طراحی سنتی گوشی‌های هوشمند شیائومی ساخته شده است. بافت مات مانند فلز نرم به نظر می رسد. وزن این دستگاه تنها 137 گرم و اندازه آن 140.4×70.1×8.35 میلی متر است. Xiaomi Redmi 5A در سه رنگ مختلف موجود است: خاکستری نقره ای پلاتین، پودر گیلاس (همچنین به عنوان رزگلد شناخته می شود) و طلایی شامپاین. رنگ برای هر سلیقه و سبک. مدرن، هوشمند و بیشتر - مقرون به صرفه.

سپر سرامیکی از نظر مواد قوی تر. مقیاس نانو. کریستال های سرامیکی

سرامیک شیلد را وارد کنید. این با وارد کردن کریستال‌های نانوسرامیکی - که در واقع سخت‌تر از اکثر فلزات هستند - در شیشه ساخته شده است. ساده به نظر می رسد، اما فوق العاده دشوار است زیرا اکثر سرامیک ها شفاف نیستند. با کنترل نوع کریستال ها و درجه بلورینگی، ما یک فرمول انحصاری ایجاد کردیم که چقرمگی سرامیک را به حداکثر می رساند و در عین حال از نظر نوری شفاف باقی می ماند. این پیشرفتی بود که باعث شد سپر سرامیکی برای نمایشگر مناسب باشد. این اولین در هر گوشی هوشمندی است و از هر شیشه گوشی هوشمند سخت تر است.

بی سیم فوق سریع Hello 5G.

5G آیفون را با سرعت بی‌سیم و عملکرد بهتر در شبکه‌های متراکم تغییر می‌دهد. اکنون می‌توانید فایل‌های بزرگ را در حال حرکت دانلود کنید یا فیلم‌های HDR با کیفیت بالا را پخش کنید. بدون. همه. . تاخیر. آیفون همچنین بیشترین باندهای 5G را در بین هر گوشی هوشمندی دارد، بنابراین در مکان‌های بیشتری از 5G استفاده می‌کنید. و تمام این سرعت امکانات شگفت انگیزی را برای آینده برنامه ها باز می کند.

A14 Bionic تنها چیزی که نزدیک است آخرین تراشه ما بود.

A14 Bionic اولین تراشه 5 نانومتری در صنعت است که اجزای پیشرفته آن به معنای واقعی کلمه اتم‌های گسترده‌ای دارد. 40 درصد ترانزیستورهای بیشتر سرعت را افزایش می دهند و در عین حال راندمان را برای عمر باتری عالی افزایش می دهند. و یک ISP جدید به ضبط Dolby Vision قدرت می‌دهد – کاری که هیچ دوربین فیلمبرداری حرفه‌ای، چه رسد به هر تلفن دیگری، نمی‌تواند انجام دهد.