همراه با محفظه ای است که می تواند تا سه دیفیوزر مختلف داشته باشد و برای نگهداری خشک چای شل استفاده شود. بهترین راه برای لذت بردن از دم کردن چای روی میوه کم آویزان برای شناسایی. نورپردازی یک اقامتگاه مینیمال واقع در توکیو، ژاپن است که توسط آگوتا طراحی شده است. کاشی‌های بزرگ روی صفحه پیشخوان نزدیک پنجره اتاق نشیمن چیده شده بودند و از طریق دهانه دیوار ساختمان موجود به پیشخوان آشپزخانه متصل می‌شدند. برای من، مهمترین بخش بهبود در عکاسی اشتراک‌گذاری آن بوده است. برای یک حساب Exposure ثبت نام کنید یا مرتباً در Tumblr یا هر دو پست کنید. به مردم بگویید که می‌خواهید در عکاسی بهتر شوید. صحبت در مورد آن. وقتی در مورد آن صحبت می کنید، دیگران در مورد آن هیجان زده می شوند. آن‌ها با شما به عکاسی می‌روند. برای من، مهم‌ترین بخش بهبود در عکاسی اشتراک‌گذاری آن بوده است. برای یک حساب Exposure ثبت نام کنید یا مرتباً در Tumblr یا هر دو پست کنید. به مردم بگویید که می‌خواهید در عکاسی بهتر شوید. صحبت در مورد آن. وقتی در مورد آن صحبت می کنید، دیگران در مورد آن هیجان زده می شوند. آنها با شما به پیاده روی عکس می آیند.

به دنیا آمدن در یک خانواده طبقه متوسط، فکر به خطر انداختن شغل خود برای رسیدن به رشته پزشکی عاقلانه نبود. من با شنیدن این جمله بزرگ شدم که «فقط بچه‌های دکتر می‌توانند این رشته را بپردازند» و در نهایت آن را باور کردم. هیچ کس در اطراف من به ریسک کردن اعتقاد نداشت. همه امنیت را می پرستیدند. من با همین کار بزرگ شدم. من در تحصیلات خوب بودم، بنابراین تصمیمات زندگی من بسیار ساده و مستقیم بود.

برای من، مهمترین بخش پیشرفت در عکاسی به اشتراک گذاری آن بوده است. برای یک حساب Exposure ثبت نام کنید یا مرتباً در Tumblr یا هر دو پست کنید. به مردم بگویید که می‌خواهید در عکاسی بهتر شوید. صحبت در مورد آن. وقتی در مورد آن صحبت می کنید، دیگران در مورد آن هیجان زده می شوند. محبوس ماندن در چهار دیوار، تفکر ما را محدود کرده است. احساس می کنم تفکر محدود ما در این دیوار طنین انداز می شود. ما آنقدر به برنامه ها و زندگی قابل پیش بینی عادت کرده ایم که با موفقیت جنبه خلاقیت خود را سرکوب کرده ایم. وقتی در یک صبح آرام از این چهار دیواری بیرون می روید، متوجه می شوید که طبیعت چقدر به شما هدیه می دهد. بی حد و حصر است افکار، نگرانی ها، ضرب الاجل های شما در اینجا طنین انداز نمی شوند. آنها با شما به پیاده روی عکس می آیند.